בית ספר אלמוגים - dvar
נווט למעלה

​​     

 
        דבר המנהלת            
הגב' ליאורה אביב    
        אביב פררו ליאורה.jpg           
   בפרוס השנה החדשה, שנת תשע"ח, מברכת אני את כל משפחת "אלמוגים" במיטב הברכות והאיחולים: בראש  ובראשונה מאחלת אני לתלמידי כיתות א' ולתלמידים החדשים שהגיעו השנה, הצלחה בדרכם החדשה, שירבו דעת, ירחיבו אופקים ויתאקלמו בשמחה ובמהרה בביתם החדש– בבית ספר שהוא משפחה- "אלמוגים".
לתלמידים הוותיקים מאחלת אני המשך מעוף ותנופה בשילוב מסירות, אחריות והתמדה, למען תצלח דרכם בכל תחומי הלמידה , ולכם, הורים יקרים, השותפים שלנו בעשייה החינוכית, מודה אני מקרב לב על הנכונות, רוח  ההתנדבות, העזרה והתמיכה. יחד נקדם את ילדינו-תלמידינו לצעוד בדרכם, באמונה, בגאווה ובבטחה להצלחה. יחד נחנך את ילדינו לערכים של שוויון, אהבת האדם, נתינה, סובלנות, חמלה, אחריות אישית לצד ערבות הדדית. נחנך את  ילדינו להוקיע אלימות מכל סוג! ונעודדם לקבל את האחר והשונה. יחד ניצור חברת מופת! חברה מוסרית וצודקת יותר חברה שתהווה דוגמא לא רק בעוצמתה הכלכלית והטכנולוגית,
אלא בערכי  הצדק, הסובלנות, כבוד האדם ואהבת האדם.  
כמנהלת הניצבת בראש מערכת חינוך, רואה אני בתפקידי, אתגר גדול לצד אחריות והזדמנות לקחת חלק בהובלת תהליכים משמעותיים לקידום ערכים אלו וליצירת חברת מופת. כל זאת ועוד לצד ציפיות ותקווה לשנה הברוכה גם בהישגים לימודיים. נפעל לשמר ולקדם את הישגנו הלימודיים המצוינים ומימוש היכולות האישיות של כל תלמיד ותלמידה. נקפיד לשמר את האווירה החינוכית התומכת והמעצימה, המייחדת את בית ספרנו, נעמיק את הקשרים האישיים בינינו  מתוך סובלנות ורגישות לזולת.
 נחשף לסביבות למידה עשירות בתכנים, מרחיבות אופקים, שיאפשרו לקחת חלק במשימות חשיבה והתמודדות עם דילמות שונות.
 לידיעתכם! במהלך החופשה פעלנו רבות לשפר ולקדם את המערכת הבית ספרית. הקמנו מרחבי למידה חדשים בבית הספר, פתחנו מועדונית לסיוע בהכנת שיעורי בית ולימוד למבחנים, הוספנו תחומי עניין מגוונים.
 
סמוכה ובטוחה כי תהיה לנו שנה מדהימה! מלווה בלמידה ועשייה משמעותית.
 
בברכה,
משפחת "אלמוגים"
ומנהלת ביה"ס ליאורה אביב